გაყიდული
Property 46998 photo 1
Property 46998 photo 2
Property 46998 photo 3
Property 46998 photo 4
Property 46998 photo 5
Property 46998 photo 6
Property 46998 photo 7
Property 46998 photo 8
Property 46998 photo 9
Property 46998 photo 10
Property 46998 photo 11
Property 46998 photo 12
Property 46998 photo 13
Property 46998 photo 14
Property 46998 photo 15
Property 46998 photo 16
Property 46998 photo 17
Property 46998 photo 18
Property 46998 photo 19
Property 46998 photo 20
Property 46998 photo 21
Property 46998 photo 22
Property 46998 photo 23
Property 46998 photo 24
Property 46998 photo 25
Property 46998 photo 26
Property 46998 photo 27
Property 46998 photo 28
Property 46998 photo 29
Property 46998 photo 30
Property 46998 photo 31
Property 46998 photo 32
Property 46998 photo 33

Details

  • აშენების წელი: 1900
  • რემონტის წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 84 კვ.მ კორფუზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
325 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8151
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41997
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
345 000 € 5847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47444
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 54725
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
357 000 € 3570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59820
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 4651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60951
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61160
  • ფართი 84 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
385 000 € 4476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61162
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
365 000 € 4345 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63196
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65189
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა