Property 8151 photo 1
Property 8151 photo 2
Property 8151 photo 3
Property 8151 photo 4
Property 8151 photo 5
Property 8151 photo 6
Property 8151 photo 7
Property 8151 photo 8
Property 8151 photo 9

Details

  • აშენების წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: мансардный этаж, 3 балкона
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ კორფუზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment has renovated and 95% almost has been finished. These price correspond to complete house (ready to live in). In two minutes is the city hospital.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
325 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8151
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41997
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
345 000 € 5847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47444
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
357 000 € 3570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59820
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 5116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60765
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60866
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 4651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60951
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61160
  • ფართი 84 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
385 000 € 4476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61162
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63311
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა