გაყიდული
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1964
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Paleo - Faliro area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
930 000 € 4673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64685
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
გირავდება
დან 850 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64720
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
950 000 € 7251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64741
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
135 000 € 2547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64812
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64821
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64830
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
140 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64831
  • ფართი 20 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა