მოთხოვნით
Property 5040 photo 1
Property 5040 photo 2
Property 5040 photo 3
Property 5040 photo 4
Property 5040 photo 5
Property 5040 photo 6
Property 5040 photo 7
Property 5040 photo 8
Property 5040 photo 9

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 74 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
გირავდება
დან 720 € /თვეში 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61571
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
335 000 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61588
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 260 000 € 5777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61662
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 6739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61678
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
165 000 € 2357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61701
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61719
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61748
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
160 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61831
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა