იყიდება - კოტეჯი 182 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
480 000 €
2637 €/m²
Property 45398 photo 1
Property 45398 photo 2
  • ობიექტის კოდი 45398
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 182 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 248 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 182 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
595 000 € 4685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31812
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45102
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45103
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2471 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47098
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 4
იყიდება
399 000 € 2389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47099
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა