400 000 €
3053 €/m²
Property 49311 photo 1
Property 49311 photo 2
Property 49311 photo 3
Property 49311 photo 4
Property 49311 photo 5
Property 49311 photo 6
Property 49311 photo 7
Property 49311 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 131 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
577 500 € 3609 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35682
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39242
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44120
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 2879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49202
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 5
იყიდება
575 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49301
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49311
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
466 140 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49312
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49844
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
593 900 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52329
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა