იყიდება - სასტუმრო 5786 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა კრიოპიგი
1 250 000 €
216 €/m²
Property 44596 photo 1
Property 44596 photo 2
Property 44596 photo 3
Property 44596 photo 4
Property 44596 photo 5
Property 44596 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5786 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 1 300 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2764
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 200 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4197
  • ფართი 11875 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 200 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11092
  • ფართი 19000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 500 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13410
  • ფართი 8100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 275 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19776
  • ფართი 20700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
1 800 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22551
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 600 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25936
  • ფართი 31000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 28637
  • ფართი 28500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 500 000 € 157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32114
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
1 500 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43363
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3 m

სიახლეების დაგზავნა