იყიდება - სასტუმრო 4286 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა
მოთხოვნით
Property 1699 photo 1
Property 1699 photo 2
Property 1699 photo 3

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4286 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 2572 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
45 000 € 30 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5622
  • ფართი 2600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
110 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5743
  • ფართი 4370 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
250 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5825
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
165 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5963
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
90 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6225
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 270 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6327
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 6447
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
600 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6659
  • ფართი 6930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6684
  • ფართი 4025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
60 000 € 50 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6948
  • ფართი 6750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა