იყიდება - სასტუმრო 31000 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Moles Kalives
1 600 000 €
51 €/m²
Property 25936 photo 1
Property 25936 photo 2
Property 25936 photo 3
Property 25936 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 31000 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13410
  • ფართი 8100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 800 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22551
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
2 200 000 € 423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25158
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 600 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25936
  • ფართი 31000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 28637
  • ფართი 28500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 500 000 € 157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32114
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
2 000 000 € 444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38979
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
2 000 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39828
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 500 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43363
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3 m

სიახლეების დაგზავნა