იყიდება - სასტუმრო 7000 m² იონიის კუნძულებზე

საბერძნეთი იონის კუნძულები კორფუს პრეფექტურა პაქსოი
940 000 €
134 €/m²
Property 4297 photo 1
Property 4297 photo 2
Property 4297 photo 3
Property 4297 photo 4
Property 4297 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. in Ionian Islands. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale, a 7000 sq.m land plot located on Paxos island to the south from Corfu.

The plot is buildable, there is water and electricity connected. The plot provides magnificent sea and mountain views.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 4295
  • ფართი 6374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27 m
იყიდება
940 000 € 134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4297
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 000 000 € 750 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6706
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2 m
იყიდება
850 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6877
  • ფართი 23940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 150 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20962
  • ფართი 31000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
800 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57475
  • ფართი 9747 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა