იყიდება - სასტუმრო 6374 m² იონიის კუნძულებზე

საბერძნეთი იონის კუნძულები კორფუს პრეფექტურა პაქსოი
მოთხოვნით
Property 4295 photo 1
Property 4295 photo 2
Property 4295 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 27 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 6374 კვ.მ. in Ionian Islands. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a 6374 sq.m land plot located on Paxos island to the south from Corfu.

The plot is buildable, there is water and electricity connected. The plot provides magnificent sea and mountain views.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6877
  • ფართი 23940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 125 000 € 1 550 000 € 407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7969
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14455
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
150 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15787
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
130 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15789
  • ფართი 685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
500 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16935
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 18124
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 33 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 18125
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა