45 000 €
3 €/m²
Property 42236 photo 1
Property 42236 photo 2
Property 42236 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 14600 კვ.მ. on the Euboea island .

The plot is located on the island of Evia, in the municipality of Istiea, in the area of Galatsona

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6184
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
50 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6209
  • ფართი 546 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
50 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6211
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19942
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25011
  • ფართი 507 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
40 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26225
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა