Property 6209 photo 1
Property 6209 photo 2
Property 6209 photo 3
Property 6209 photo 4
Property 6209 photo 5
Property 6209 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 546 კვ.მ. on the Euboea island . ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 190 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The land plot is located in the resort town of Marmari in southern Evia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5198
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
48 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5204
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
63 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5435
  • ფართი 1625 m²
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6184
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6185
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6188
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
50 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6209
  • ფართი 546 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
50 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6211
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა