იყიდება - სასტუმრო 300 m² ევბეა

საბერძნეთი სტერეა ელადა ევია
65 000 €
216 €/m²
Property 6546 photo 1
Property 6546 photo 2
  • ობიექტის კოდი 6546
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 300 m²
  • რეგიონი კ.ევბეა
  • ადგილი ევია (სტერეა ელადა)

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,2
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 300 კვ.მ. on the Euboea island .

The land for sale is located in Euboea region. 

Euboea is the second largest island and the sixth largest in the Mediterranean sea. The island is 3,654 square kilometers and extends along the northeastern part of continental Central Greece 
Generally the climate is mild and healthy conducive to abundant vegetation and natural beauty.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5277
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
76 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6020
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 27000 m
იყიდება
75 000 € 150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6186
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6228
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6544
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6545
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6546
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 209 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6548
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9838
  • ფართი 471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
66 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37426
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m

სიახლეების დაგზავნა