120 000 €
99 €/m²
Property 42007 photo 1
Property 42007 photo 2
Property 42007 photo 3
Property 42007 photo 4
Property 42007 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 27 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1210 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30904
  • ფართი 5650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
170 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31738
  • ფართი 1054 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
105 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32407
  • ფართი 2431 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
130 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32575
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32578
  • ფართი 2288 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32607
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
130 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32703
  • ფართი 1174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
105 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32794
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33054
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
130 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33270
  • ფართი 4456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა