Property 63969 photo 1
Property 63969 photo 2
Property 63969 photo 3
Property 63969 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8350 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

For Sale – Plot in Pelekas Area, Central Corfu

📍 Location: Pelekas area, Central Corfu

The plot is of 8,349.61 m², even landscape, buildable and suitable for development, located in the area known as Passaras, within the area of Pelekas.

Easily accessible via asphalted road.

Ideal for private residence, tourist investment, or other development projects.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51203
  • ფართი 4470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
145 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51234
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6 m
იყიდება
160 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51427
  • ფართი 8500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
180 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51486
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
225 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51788
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
190 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52177
  • ფართი 6145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
250 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52412
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
220 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52631
  • ფართი 3675 m²
იყიდება
225 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56365
  • ფართი 1202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56546
  • ფართი 2569 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m

სიახლეების დაგზავნა