3 850 000 €
5133 €/m²
Property 41218 photo 1
Property 41218 photo 2
Property 41218 photo 3
Property 41218 photo 4
Property 41218 photo 5
Property 41218 photo 6
Property 41218 photo 7
Property 41218 photo 8
Property 41218 photo 9
Property 41218 photo 10
Property 41218 photo 11
Property 41218 photo 12
Property 41218 photo 13
Property 41218 photo 14
Property 41218 photo 15
Property 41218 photo 16
Property 41218 photo 17
Property 41218 photo 18
Property 41218 photo 19
Property 41218 photo 20
Property 41218 photo 21
Property 41218 photo 22
Property 41218 photo 23
Property 41218 photo 24
Property 41218 photo 25
Property 41218 photo 26
Property 41218 photo 27
Property 41218 photo 28
Property 41218 photo 29
Property 41218 photo 30

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 9
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 9
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 750 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 6 საძინებელი ოთახები, სამზარეულო, 6 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The villa is located in the area of Dikastika.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 850 000 € 5133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41218
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 10
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31561
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 150 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4416
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 8
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 20929
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
4 410 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18427
  • ფართი 770 m²
  • Rooms 14
იყიდება
4 500 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5272
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 14

სიახლეების დაგზავნა