3 800 000 € 3 400 000 €
6800 €/m²
Property 26352 photo 1
Property 26352 photo 2
Property 26352 photo 3
Property 26352 photo 4
Property 26352 photo 5
Property 26352 photo 6
Property 26352 photo 7
Property 26352 photo 8
Property 26352 photo 9
Property 26352 photo 10
Property 26352 photo 11
Property 26352 photo 12
Property 26352 photo 13
Property 26352 photo 14
Property 26352 photo 15
Property 26352 photo 16
Property 26352 photo 17
Property 26352 photo 18
Property 26352 photo 19
Property 26352 photo 20
Property 26352 photo 21
Property 26352 photo 22
Property 26352 photo 23
Property 26352 photo 24
Property 26352 photo 25
Property 26352 photo 26
Property 26352 photo 27
Property 26352 photo 28
Property 26352 photo 29
Property 26352 photo 30
Property 26352 photo 31
Property 26352 photo 32
Property 26352 photo 33
Property 26352 photo 34
Property 26352 photo 35
Property 26352 photo 36
Property 26352 photo 37
Property 26352 photo 38
Property 26352 photo 39
Property 26352 photo 40
Property 26352 photo 41
Property 26352 photo 42
Property 26352 photo 43
Property 26352 photo 44
Property 26352 photo 45
Property 26352 photo 46

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 500 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 150 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4416
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 500 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5272
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 14
იყიდება
4 410 000 € 5727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18427
  • ფართი 770 m²
  • Rooms 14
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 20929
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31561
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 850 000 € 5133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41218
  • ფართი 750 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა