190 000 € 150 000 €
18 €/m²
Property 38953 photo 1
Property 38953 photo 2
Property 38953 photo 3
Property 38953 photo 4
Property 38953 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8104 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: ჭა. აშენების პერსპექტივით 280 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.

For sale, a land plot of 8104 sq.m in the north of the island in the area of Karoussades.

The plot is located 800 m away from the sea and is buildable. Building potential is 280 sq.m.

There are olive, lemon, and orange trees on the plot, and there is also a well.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47381
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
280 000 € 208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48270
  • ფართი 1342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
215 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48390
  • ფართი 11450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
200 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49619
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
200 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49797
  • ფართი 3646 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
250 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50915
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
240 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50971
  • ფართი 4236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
250 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51203
  • ფართი 4470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
225 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51788
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა