110 000 €
3143 €/m²
Property 37877 photo 1
Property 37877 photo 2
Property 37877 photo 3
Property 37877 photo 4
Property 37877 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1960
  • რემონტის წელი: 2017
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 35 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Offered for sale commercial space, in the center of Athens, 100 meters from the metro station Omonia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24226
  • ფართი 217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
110 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24749
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35108
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
110 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37877
  • ფართი 35 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
105 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44001
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2350 m
იყიდება
120 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45118
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
100 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63238
  • ფართი 50 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა