130 000 €
1625 €/m²
Property 34849 photo 1
Property 34849 photo 2
Property 34849 photo 3
Property 34849 photo 4

Details

  • რემონტის წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 80 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Shop, very good location, rented long term, fully renovated. 40sqm ground floor and 40sqm 1st floor.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
150 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19621
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
150 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22389
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
160 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24167
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
160 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24175
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
155 000 € 1987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29235
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
135 000 € 931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35509
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
150 000 € 1515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39107
  • ფართი 99 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12 m
იყიდება
150 000 € 428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41164
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
190 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41511
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
150 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63237
  • ფართი 88 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა