1 330 000 €
4433 €/m²
Property 3709 photo 1
Property 3709 photo 2
Property 3709 photo 3
Property 3709 photo 4
Property 3709 photo 5
Property 3709 photo 6
Property 3709 photo 7
Property 3709 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • აუზი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 300 კვ.მ on the island of Corfu. სასტუმრო მდებარეობს 0 დონეებზე. მიწის ნაკვეთი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Rooms to let for sale in the picturesque village in the north of Corfu!
 
This beachfront property is a two-storey building with an attic, which includes 7 studios to accommodate 23 guests.
It sits on a plot of 600 sq.m, where there is a barbecue and 2 springs. 
The property operates during summer.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 330 000 € 4433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3709
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3844
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18535
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 100 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25747
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 17
იყიდება
1 500 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27175
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 350 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32247
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 21
იყიდება
1 700 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33154
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 300 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36167
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 150 000 € 950 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57256
  • ფართი 1226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m

სიახლეების დაგზავნა