340 263 €
8299 €/m²
Property 36943 photo 1
Property 36943 photo 2
Property 36943 photo 3
Property 36943 photo 4
Property 36943 photo 5
Property 36943 photo 6
Property 36943 photo 7
  • ობიექტის კოდი 36943
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 41 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 320 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 41 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

A unique opportunity to purchase apartments which are managed by Best Western hotels. Rental Guaranteed 4% for three years, with possibility to renew the contract. 

Services:

  • 24/7 Reception
  • Fully equipped gym
  • Wellness complex with a treatment cabin, sauna and steam bath
  • Conference hall
  • Pool
  • Cafe

Delivery in December 2020. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
305 000 € 2606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37029
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 4342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37034
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46191
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
275 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52093
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
315 000 € 1711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52141
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა