Property 3583 photo 1
Property 3583 photo 2
Property 3583 photo 3
Property 3583 photo 4
Property 3583 photo 5
Property 3583 photo 6
Property 3583 photo 7
Property 3583 photo 8
Property 3583 photo 9
Property 3583 photo 10
Property 3583 photo 11
Property 3583 photo 12
Property 3583 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 27 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 200 კვ.მ on the island of Corfu. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For sale, an operating business - bar-restaurant for 500 seats.

It was built in 2008. Its area is ​​200 sq.m and it has an 800 sq.m veranda. There is an opportunity to build extra 200 sq.m (first floor) as well. The property has gas heating and 2 fireplaces.

The property owns a land plot of 500 sq.m where there is a small decorative pond. It is located on a hillside with a panoramic view. A traditional Greek village is nearby.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 3959
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
100 000 € 769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4059
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
ინვესტიციები იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 776 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5422
  • ფართი 1545 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5603
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
ინვესტიციები იყიდება
470 000 € 1516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5966
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6386
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
ინვესტიციები იყიდება
490 000 € 1225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6483
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
ინვესტიციები იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6912
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
ინვესტიციები იყიდება
200 000 € 1481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8152
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
ინვესტიციები იყიდება
800 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9750
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა