იყიდება - სასტუმრო 725 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
3 000 000 €
4137 €/m²
Property 33632 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 725 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

The plot is located in the area of Voula

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 700 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39231
  • ფართი 3455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16700 m
იყიდება
3 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 3310
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 000 000 € 4137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33632
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
3 500 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21243
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
3 500 000 € 3684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14477
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
3 700 000 € 3882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19113
  • ფართი 953 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა