3 600 000 €
400 €/m²
Property 3310 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Athens.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

Land of 9.000 sq.meters is  for sale in the south of Athens, in the area of Vari. The territory is seperated into two parts, each one of them has the permision of building a facility of 200 sq. meters and 200 sq.meters of basement. Five minutes away there is sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 000 000 € 4137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33632
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
3 600 000 €
  • ობიექტის კოდი 3310
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 700 000 € 3882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19113
  • ფართი 953 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
3 500 000 € 3684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14477
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
3 700 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39231
  • ფართი 3455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16700 m
იყიდება
3 500 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21243
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა