გაყიდული
Property 30062 photo 1
Property 30062 photo 2
Property 30062 photo 3
Property 30062 photo 4
Property 30062 photo 5
Property 30062 photo 6
Property 30062 photo 7
Property 30062 photo 8
Property 30062 photo 9
Property 30062 photo 10
Property 30062 photo 11
Property 30062 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 48 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს ქვედა სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The flat is located in Plaka area, 150 m far from the new Acropolis museum and the metro station

Currently the property is daily rented through the AIRBNB plattform 

The apartment has been fully renovated, furnished and decorated with great detail in 2017 by Award Winning Architects. It is very centrally located within an area with modern-hip cafes, bars and restaurants, only 3 minute walking from the Acropolis, 1 minute walk from the New Acropolis Museum and Acropolis Metro Station. It is located on the Semi-Basement on a quite street.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62103
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62111
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
230 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62134
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
285 000 € 5181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62178
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
245 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62243
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62253
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 050 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62306
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62307
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 11851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62309
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
680 000 € 7157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62328
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა