გაყიდული
Property 2865 photo 1
Property 2865 photo 2
Property 2865 photo 3
Property 2865 photo 4
Property 2865 photo 5
Property 2865 photo 6

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 2: гостиная с кухней, спальня, санузел душевой
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: центральное отопление, кухонные шкафы
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 42 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale. An apartment of 42 sqm in a five-minute drive to the centre of Thessaloniki. The apartment includes one bedroom, a living room with a kitchen and a bathroom with shower. Underground garage is available at price 5.500 euros. Storeroom  - 2,500 euros. The area is located in the western part of the town.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
40 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52990
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
50 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62502
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
62 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64905
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
46 000 € 1314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64911
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
გირჩევთ იყიდება
43 000 € 796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65931
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
55 000 € 1222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65978
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
60 000 € 659 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66064
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
60 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66159
  • ფართი 24 m²
  • Rooms 1
იყიდება
60 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66160
  • ფართი 24 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა