Property 66064 photo 1
Property 66064 photo 2
Property 66064 photo 3
Property 66064 photo 4
Property 66064 photo 5
Property 66064 photo 6
Property 66064 photo 7
Property 66064 photo 8
Property 66064 photo 9
Property 66064 photo 10
Property 66064 photo 11
Property 66064 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: ენერგოეფექტურობის სერტიფიკატის გაცემა მიმდინარეობს
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • სათავსო
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 91 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს ქვედა სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
73 000 € 1825 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62458
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
66 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62478
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 1
იყიდება
50 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62502
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
65 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62505
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63377
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
83 000 € 1660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63520
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
იყიდება
64 000 € 2206 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63795
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 1
იყიდება
78 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64151
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა