Property 66160 photo 1
Property 66160 photo 2
Property 66160 photo 3
Property 66160 photo 4
Property 66160 photo 5
Property 66160 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1971
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 24 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50914
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
80 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56576
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
82 000 € 1138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58115
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
85 000 € 1545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60529
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60610
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63377
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
83 000 € 1660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63520
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
იყიდება
82 000 € 1490 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64568
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 65596
  • ფართი 31 m²
  • Rooms 2
იყიდება
85 000 € 1287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65849
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა