გაყიდული
Property 24154 photo 1
Property 24154 photo 2
Property 24154 photo 3
Property 24154 photo 4
Property 24154 photo 5
Property 24154 photo 6
Property 24154 photo 7
Property 24154 photo 8
Property 24154 photo 9
Property 24154 photo 10
Property 24154 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • რემონტის წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bedrooms: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The flat is located in Kerameikos area walking distance from the metro station. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2671 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5454
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6082
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7799
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10937
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10967
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
360 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12056
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
365 000 € 4147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12804
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
273 000 € 2149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12810
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 6
იყიდება
315 000 € 3150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15142
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 3375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20421
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა