იყიდება - ვილა 1650 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
850 000 €
515 €/m²
Property 21810 photo 1
Property 21810 photo 2
Property 21810 photo 3
Property 21810 photo 4
Property 21810 photo 5
Property 21810 photo 6
Property 21810 photo 7
Property 21810 photo 8
Property 21810 photo 9
Property 21810 photo 10
Property 21810 photo 11
Property 21810 photo 12
Property 21810 photo 13
Property 21810 photo 14
Property 21810 photo 15
Property 21810 photo 16
Property 21810 photo 17
Property 21810 photo 18
Property 21810 photo 19
Property 21810 photo 20
Property 21810 photo 21
Property 21810 photo 22
Property 21810 photo 23
Property 21810 photo 24
Property 21810 photo 25
Property 21810 photo 26
Property 21810 photo 27
Property 21810 photo 28

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1650 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A building is offered for sale, consisting of a total area of 1650 sq.m., are built on a plot of land of an area of 4.500 sq.m.

The first floor consists of one space.

The second floor consists of four offices.

On the third floor there is a three-bedroom apartment.

The building was a business of aluminum windows.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2766
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
700 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2799
  • ფართი 2524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
900 000 € 685 000 € 921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3153
  • ფართი 743 m²
  • მანძილი ზღვიდან 35000 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 050 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6636
  • ფართი 1260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9056
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10733
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 200 000 € 8510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39810
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42740
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m

სიახლეების დაგზავნა