იყიდება - ვილა 300 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
950 000 €
3167 €/m²
Property 6475 photo 1
Property 6475 photo 2
Property 6475 photo 3
Property 6475 photo 4
Property 6475 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 300 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2766
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 050 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6636
  • ფართი 1260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9056
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 200 000 € 8510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39810
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა