იყიდება - ვილა 743 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
900 000 € 685 000 €
922 €/m²
Property 3153 photo 1
Property 3153 photo 2
Property 3153 photo 3
Property 3153 photo 4
Property 3153 photo 5
Property 3153 photo 6
Property 3153 photo 7
Property 3153 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 35000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2766
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
900 000 € 685 000 € 921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3153
  • ფართი 743 m²
  • მანძილი ზღვიდან 35000 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 050 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6636
  • ფართი 1260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9056
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10733
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 200 000 € 8510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39810
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42740
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m

სიახლეების დაგზავნა