მოთხოვნით
Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

ქირავდება თაუნჰაუსი ფართით 90 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10433
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
470 000 € 3615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11035
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 6
იყიდება
150 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11321
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11342
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
590 000 € 2622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11348
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
674 650 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11617
  • ფართი 279 m²
  • Rooms 5
იყიდება
860 000 € 3909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12902
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 3
იყიდება
368 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12966
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
195 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13053
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 5
იყიდება
237 000 € 1402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13323
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა