იყიდება - სასტუმრო 450 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
120 000 €
266 €/m²
Property 16405 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 450 კვ.მ. on the Olympic Coast. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51042
  • ფართი 13250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
100 000 € 80 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51443
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
170 000 € 252 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51484
  • ფართი 672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
130 000 € 265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51604
  • ფართი 490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
97 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51914
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
170 000 € 497 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52276
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
150 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53302
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53304
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
120 000 € 110 000 € 283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54412
  • ფართი 388 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
140 000 € 350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54413
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა