175 000 €
273 €/m²
Property 63113 photo 1
Property 63113 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 95 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 200 000 €
  • ობიექტის კოდი 3936
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
150 000 €
  • ობიექტის კოდი 4557
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
200 000 € 380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6007
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
160 000 € 304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6030
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6040
  • ფართი 2040 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
220 000 € 293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6452
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
180 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6455
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
180 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6830
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
145 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7537
  • ფართი 688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
220 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7951
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა