იყიდება - სასტუმრო 500 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
100 000 €
200 €/m²
Property 6459 photo 1
Property 6459 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. on the Olympic Coast.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5158
  • ფართი 325 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
135 000 € 120 000 € 480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6776
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
130 000 € 80 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26282
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32663
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
130 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33059
  • ფართი 12179 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
130 000 € 896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38835
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
130 000 € 265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51604
  • ფართი 490 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53304
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
130 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57190
  • ფართი 6375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
130 000 € 147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62490
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა