გაყიდული
Property 14551 photo 1
Property 14551 photo 2
Property 14551 photo 3
Property 14551 photo 4
Property 14551 photo 5
Property 14551 photo 6
Property 14551 photo 7
Property 14551 photo 8
Property 14551 photo 9
Property 14551 photo 10
Property 14551 photo 11
Property 14551 photo 12
Property 14551 photo 13
Property 14551 photo 14
Property 14551 photo 15
Property 14551 photo 16
Property 14551 photo 17
Property 14551 photo 18
Property 14551 photo 19
Property 14551 photo 20
Property 14551 photo 21
Property 14551 photo 22
Property 14551 photo 23
Property 14551 photo 24
Property 14551 photo 25
Property 14551 photo 26
Property 14551 photo 27
Property 14551 photo 28
Property 14551 photo 29
Property 14551 photo 30
Property 14551 photo 31
Property 14551 photo 32
Property 14551 photo 33
Property 14551 photo 34
Property 14551 photo 35
Property 14551 photo 36
Property 14551 photo 37
Property 14551 photo 38
Property 14551 photo 39
Property 14551 photo 40
Property 14551 photo 41

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ კორფუზე. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The house was built in the old town which since 2007 is included in the UNESCO World Heritage. From the balcony opens fantastic look.

City entangled in a maze of narrow streets, beautiful architecture, shops, cafés and restaurants. Near the apartment is the Church of St. Spyridon, where the relics of the patron saint of the island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41997
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
345 000 € 5847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47444
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 3
იყიდება
357 000 € 3570 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59820
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 5116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60765
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60866
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 4651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60951
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 4476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61162
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
365 000 € 4345 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63196
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63311
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63914
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა