მოთხოვნით
Property 13308 photo 1
Property 13308 photo 2
Property 13308 photo 3
Property 13308 photo 4
Property 13308 photo 5
Property 13308 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

ქირავდება ვილა ფართით 89 კვ.მ in Attica. ვილა მდებარეობს 1 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

This property that is intended for commercial use is located in the town of Koropi in East Attica. The living area is separated from the industrial, town borders with the coastal area of Agia Marina. The city has all the necessary infrastructure, the metro, suburban railway, nearby the national highway Attiki Odos, the main transport artery of Attica, as well as the airport in Spata. The area is in great demand for permanent residence after the construction of large projects in this neighborhood.

The property can be used as a cafe, bar, fast food restaurant etc.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 540 000 € 981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 546
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 4
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5794
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
ინვესტიციები იყიდება
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6415
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
ინვესტიციები იყიდება
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7501
  • ფართი 774 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
ინვესტიციები იყიდება
370 000 € 1370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7502
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
ინვესტიციები იყიდება
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10964
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
ინვესტიციები იყიდება
1 020 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14182
  • ფართი 1298 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
5 000 000 € 5882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16580
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 890 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22350
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 500 000 € 2586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27966
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა