მოთხოვნით
Property 13084 photo 1
Property 13084 photo 2
Property 13084 photo 3
Property 13084 photo 4
Property 13084 photo 5
Property 13084 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • WCs: 1
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

ქირავდება ვილა ფართით 20 კვ.მ in Attica. ვილა მდებარეობს 1 დონეებზე. ვილა აქვს

The commercial property is situated in the region of Koropi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ინვესტიციები იყიდება
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6415
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
ინვესტიციები იყიდება
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7501
  • ფართი 774 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
ინვესტიციები იყიდება
370 000 € 1370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7502
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
ინვესტიციები იყიდება
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10964
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 13025
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
ინვესტიციები იყიდება
1 020 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14182
  • ფართი 1298 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
5 000 000 € 5882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16580
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 890 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22350
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 500 000 € 2586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27966
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
100 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30373
  • ფართი 52 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა