1 150 000 € 1 000 000 €
1292 €/m²
Property 7501 photo 1
Property 7501 photo 2
Property 7501 photo 3
Property 7501 photo 4
Property 7501 photo 5
Property 7501 photo 6
Property 7501 photo 7
Property 7501 photo 8
Property 7501 photo 9
Property 7501 photo 10
Property 7501 photo 11
Property 7501 photo 12
Property 7501 photo 13
Property 7501 photo 14

Details

  • წლიური: 4,13%
  • აშენების წელი: 2005
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 774 კვ.მ in Attica. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The proposed investment project provides an opportunity to earn income in the amount of 4,13% per annum of the lease. When calculating the profitability were fully taken into account all the costs of the acquisition and registration of real estate (including legal costs and tax on transfer of property), as well as obtaining the average cost of rent in the amount of 5.250 euros.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 540 000 € 981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 546
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 4
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5794
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
ინვესტიციები იყიდება
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7501
  • ფართი 774 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
ინვესტიციები იყიდება
1 020 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14182
  • ფართი 1298 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 500 000 € 2586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27966
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა