მოთხოვნით
Property 13025 photo 1
Property 13025 photo 2
Property 13025 photo 3
Property 13025 photo 4
Property 13025 photo 5
Property 13025 photo 6
Property 13025 photo 7
Property 13025 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • Levels: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

ქირავდება ვილა ფართით 330 კვ.მ in Attica. ვილა მდებარეობს 3 დონეებზე. ვილა აქვს ასევე არის ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

There is provided for sale the second floor of the complex commercial real estate. It is located in eastern part of Attica in Koropi area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 540 000 € 981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 546
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 4
ინვესტიციები იყიდება
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5794
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
ინვესტიციები იყიდება
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6415
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
ინვესტიციები იყიდება
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7501
  • ფართი 774 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
ინვესტიციები იყიდება
370 000 € 1370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7502
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
ინვესტიციები იყიდება
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10964
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
ინვესტიციები იყიდება
1 020 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14182
  • ფართი 1298 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
5 000 000 € 5882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16580
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 890 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22350
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 500 000 € 2586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27966
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა