368 000 €
2044 €/m²
Property 12966 photo 1
Property 12966 photo 2
Property 12966 photo 3
Property 12966 photo 4
Property 12966 photo 5
Property 12966 photo 6
Property 12966 photo 7
Property 12966 photo 8
Property 12966 photo 9
Property 12966 photo 10
Property 12966 photo 11
Property 12966 photo 12
Property 12966 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 23 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 180 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in Kalyvia Foriku in eastern Attica. In recent years, the area is being actively developed after the construction of the airport "Eleftherios Venizelos". The rich flora of the region creates an attraction for many residents of the capital who choose this area for a vacation or even for permanent residence.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 1475 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35101
  • ფართი 288 m²
  • Rooms 6
იყიდება
400 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35102
  • ფართი 277 m²
  • Rooms 7
იყიდება
320 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35103
  • ფართი 236 m²
  • Rooms 7
იყიდება
310 000 € 1240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36451
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
440 000 € 2095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36952
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 6
იყიდება
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37555
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 7
იყიდება
340 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37651
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38434
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39225
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 5
იყიდება
375 000 € 2483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54325
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა