გაყიდული

იყიდება - ბინა 240 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
950 000 €
3958 €/m²
Property 1244 photo 1
Property 1244 photo 2
Property 1244 photo 3
Property 1244 photo 4
Property 1244 photo 5
Property 1244 photo 6
Property 1244 photo 7
Property 1244 photo 8
Property 1244 photo 9
Property 1244 photo 10
Property 1244 photo 11
Property 1244 photo 12
Property 1244 photo 13
Property 1244 photo 14
Property 1244 photo 15
Property 1244 photo 16
Property 1244 photo 17
Property 1244 photo 18
Property 1244 photo 19
  • ობიექტის კოდი 1244
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 240 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სანაპირო: песок и мелкая галька
  • ოთახების რაოდენობა: 3: три спальни, кухня, большой салон, прихожая, балкон, ванная, санузел
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, кондиционер, паркинг и складское помещение 20 м2, камин, электротенты
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 240 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 155 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38656
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 260 000 € 6300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38662
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 350 000 € 7258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56963
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 13636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57087
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 250 000 € 10593 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64235
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 105 000 € 12556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64413
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 120 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64496
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 9022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65204
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 136 000 € 7282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65347
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა