გაყიდული

იყიდება - კუნძული 112 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი
185 000 €
1652 €/m²
Property 906 photo 1
Property 906 photo 2
Property 906 photo 3
Property 906 photo 4
Property 906 photo 5
  • ობიექტის კოდი 906
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 112 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 250 m²
  • რეგიონი პელოპონესი
  • ადგილი არგოლისი (პელოპონისოსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 3: 0 этаж: 2спальни, ванная, кухня и столовая. 1 этаж: спальня, ванная, кухня со столовой
  • დაშორება ზღვიდან: 18000 m

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 112 კვ.მ in Peloponnese. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61471
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 5
იყიდება
220 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62138
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 6
იყიდება
225 000 € 900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62825
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
210 000 € 1354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62829
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 5
იყიდება
240 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63279
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64920
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 7
იყიდება
205 000 € 1281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65169
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6
იყიდება
210 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65953
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
240 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65959
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა