175 000 €
2059 €/m²
Property 61676 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 192 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 85 კვ.მ in Peloponnese. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the Diakopto area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 2058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61677
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 4
იყიდება
190 000 € 2878 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61936
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62138
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 6
იყიდება
225 000 € 900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62825
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
210 000 € 1354 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62829
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 5
იყიდება
240 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63279
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
205 000 € 1553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63836
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 5
იყიდება
220 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64920
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 7
იყიდება
205 000 € 1281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65169
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა