იყიდება - ვილა 1100 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
1 100 000 €
1000 €/m²
Property 9056 photo 1
Property 9056 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1960
  • რემონტის წელი: 1990
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1100 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2766
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
900 000 € 685 000 € 921 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3153
  • ფართი 743 m²
  • მანძილი ზღვიდან 35000 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 050 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6636
  • ფართი 1260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9056
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10733
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 200 000 € 8510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39810
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 600 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42633
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა