გაყიდული
მოთხოვნით
Property 8209 photo 1
Property 8209 photo 2
Property 8209 photo 3
Property 8209 photo 4
Property 8209 photo 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 70 კვ.მ on the island of Corfu. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

In five minutes of the monastery of St. Paraskeva. The house needs repairs. Our company can undertake the repair of the cottage.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37485
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
20 000 € 222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37871
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
25 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37880
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
200 000 € 769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38345
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 7
იყიდება
85 000 € 708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38756
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
600 000 € 2068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38919
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 6
იყიდება
250 000 € 1923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38935
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
65 000 € 955 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38964
  • ფართი 68 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
30 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39317
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39570
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა