180 000 € 150 000 €
1048 €/m²
Property 7847 photo 1
Property 7847 photo 2

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,8
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 143 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 257 კვ.მ.

On the the land plot there are old buildings that have to be demolished.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20433
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20891
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
250 000 € 773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22247
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
250 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32364
  • ფართი 12100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 32476
  • ფართი 17200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m

სიახლეების დაგზავნა